A Hajdúnánási Óvoda és a Szülői Munkaközösség 2023. Április 29-én közösen szervezett, „Nyitnikék” Jótékonysági Óvoda Bált.

Ezt az eseményt, nagy várakozás és izgalom övezte, hiszen a Hajdúnánási Óvoda első alkalommal rendezi meg jótékonysági rendezvényét, melyet rendkívül nagy érdeklődés övezett.

A rendezvény kapcsán összegyűlt adományokat a szülői munkaközösség és a nevelőtestület, a közösen kitűzött célnak megfelelően, az óvodás gyermekek élménygazdag óvodai életének támogatására, színes programok megszervezésére fordítják.

A családok és az óvodák jó kapcsolatát tovább erősítette ez a rendezvény. A jó hangulathoz hozzájárult az ízletes és bőséges vacsora, a fergeteges előzene, illetve a változatos műsorok, melyet az óvodás gyermekek, a városban működő és a dolgozókból-szülőkből összeállt tánccsoportok szolgáltatták. Sokan kipróbálhatták szerencséjüket is, hiszen a rengeteg értékes tombolatárgy mind gazdára talált.

A Hajdúnánási Óvoda hálásan köszöni a Szülői Munkaközösség vezetőségének a bállal kapcsolatos áldozatos munkájukat.

Hála és köszönet mindazoknak a szülőknek, óvodapedagógusoknak, nevelőmunkát segítő munkatársaknak, segítő támogatóknak, akik nagylelkűen közreműködtek a bál megszervezésében.

Szeretettel köszönjük fő támogatóinknak a nagylelkű, példaértékű felajánlásukat, mellyel szintén hozzájárultak a rendezvény létrejöttéhez, megvalósulásához.