Mesevár csoport

Az óvodás korú gyerekek életének középpontjában a mese áll. Minden körülötte forog. A csoportnak mindennapjaiban is ott a mese, a dramatizálás, a néphagyományok mesés ápolása, felelevenítése.

Fontosnak tartjuk a gyerekek életében, hogy egészségesek és egészségtudatosak legyenek. Ezért a mindennapos mozgás, a rendszeres séták, az egészséges táplálkozás része mindennapjaiknak. Részt veszünk a város rendezvényein pl.: Séta az egészséges tüdőért, Pillefutás, Víz – Föld napja.

A közösségben élni tudó, szociálisan érett, tanulni, iskolába vágyó, érzelmileg gazdag, kiegyensúlyozott gyerek nevelése.

Sok közös programot szervezünk a szülőknek és a gyerekeknek, ilyen az ismerkedő főzőcske a családokkal, a foglalkozások hete, amikor a szülők megmutatják a gyerekeknek, hogy mivel foglalkoznak. A közös kirándulások is alkalmat adnak arra, hogy jó kapcsolat alakuljon ki a családok és az óvodai dolgozók között.

Pálmainé Magoss Judit

Tagintézmény-vezető, Óvodapedagógus

Balogh Anett

Zámbó Szilvia

Molnárné Kecskés Mária

Rehabilitációs dajka

Nagyon kedves, lelkes és kreatív óvónénik segítik gyermekeink fejlődését. Sok- sok programmal színesítik a mindennapokat. A dadusnénik segítőkészek, barátságosak. A kislányom mindig vidáman,boldogan mesél az óvodában töltött időkről, felnéz az óvónénikre és példaképként tekint rájuk. Köszönjük a gondoskodást, szeretetet és odaadást !🙂🥰

“Az Óvódapedagógusok és a Dajka néni nagyon kedvesek, kreatívak, gyerekcentrikusak, családcentrikusak. Nagyon sok programot szerveznek a gyerekeknek és a családoknak egyaránt. Sokat fejlődnek a gyerekek általuk minden téren. Örömmel érkeznek a gyerekek reggelente az Óvódába. Mindig bizalommal fordulhatunk feléjük. Köszönjük a fáradhatatlan munkájukat! “

Nagyon megvagyunk elégedve. Rengeteget foglalkoznak a kislányommal és ez látszik is, sokat okosodott, fejlödött , mindenre oda figyelnek (még azt is eltudják mondani ,hogy aznap ebédnél miböl hány kanállal evett) 🥰 Személy szerint kislányom nagyon szereti az óvónéniket, dadus nénit és ezt itthon hangoztassa is , aminek nagyon örülök , mivel a nap legtöbb részét ott tölti el. Örömmel megy a kislányom óvodába.

Én meg vagyok teljes mértékben elégedve. Szerintem teljes szívvel és odaadással nevelik, tanítják a gyerekeket. A csoporttal is minden rendben van. Nekem nincs senkivel problémám személy szerint. A fiam meg azt mondta hogy nagyon szuper csoport és szeret oda járni.

Teljes mértékben megvagyok elégedve az óvodával ès dolgozóikkal. Gyermekem nagyon szereti az óvonèniket ès a dajkanèniket. Sok program, esemèny, fejlesztések, játékos mesés előadások stb. Lányom nagyon szeret járni az oviba mindíg lelkesen mesél az aznapi törtèntekről. Kedves ès barátságos együttműködő csoport.

Kislányom nagyon szereti és boldogan jár nap mint nap az Oviba! Sok- sok programokkal, közös foglalkozással és játékokkal, feladatokkal töltik a napjaikat, minek következtében olyan dolgokat is tanulnak ami egyben az élethez is tartozik. Ami mellett mi felnőttek észrevétlenül elmegyünk, hiszen számunkra azok természetesek, ám Nekik még nem! Én úgy gondlom a legszebb évek ezek egy gyermek számára, éppen ezért hálás vagyok a nevelőtestületnek s egyben boldogsággal is tölt el, hogy ennyi szép és kedves emléket tudhat majd maga mögött!”

Kislányom nagyon szereti a csoportunkat amikor megtanulta hogy mi a csoport neve napokig csak azt hallgattuk tőle hogy mesevár csoport. Megvagyunk elégedve az ovónénikkel is meg a dadus nénivel is kislányunk minden nap jókedvűen jön haza. Jó érzés azt is látni hogy örömmel megy be a csoportba és van amikor azzal kezdi hogy Judit nénit vagy Netti nénit megöleli. Ha valami kérdésünk vagy problémánk adódik nyugodtan tudunk Judit nénihez és Netti nénihez fordulni és annak is nagyon örülünk hogy sokat tanul gyermekünk az óvódába és odafigyelnek rá. Reggelente nyugodt szívvel tudjuk otthagyni az oviba mert tudjuk hogy jó helyen van .

A csoport pedagógusai kíválóan ellátják feladatukat. Gyermekünk nagyon szeret oviba járni. Segítőkész és kedvesek az óvónénik és dadus néni. Programok is mindig vannak a gyerekeknek.

Kb 10 éve ismerem az ovit és az óvónéniket. Vannak emlékeim az én ovimról is, de egy ilyen oviba szívesen jártam volna 🙂 Minden csoportban ismerem az óvónéniket, akik kedvesek, figyelmesek nem csak a gyerekemmel, hanem velem is. Nagyon Sok élményekkel gazdag program van a gyerekeknek. A napi foglalkozások is nagyon jók, sokat fejlesztik a gyerekek mindenféle tudását. Aztvis szeretem és köszönöm az óvónéniknek, hogy minden héten láthatunk fényképes betekintést a gyerek heti foglalkozásáról. A kisebbik gyerekemet is ide szeretném majd járatni, főleg, hogy a tesó mindig azt mondja, hogy a hugica is ebbe az oviba menjen 🙂 Én köszönöm az összes oviban dolgozó óvónéninek és dadusnak, hogy minden nap jól érzi magát a lányom 😘