Kamilla csoport

Sok-sok évvel ezelőtt az akkori csoport óvónénijeinek választása esett erre a névre.

Az egészséges életmódra nevelés áthatja mindennapjainkat. Tudjuk, hogy a megfelelő táplálkozás, folyadékbevitel, mozgás, friss levegőn való tartózkodás harmóniája, alapja az egészséges gyermek fejlődésének. Fontosnak tartjuk gyermekeinket olyan szellemben nevelni, hogy belőlük környezetre odafigyelő, óvó és tisztelő felnőttek váljanak.

Legfontosabb feladatunknak tartjuk, hogy olyan környezetet teremtsünk gyermekeink számára, ahol biztonságban, szeretetben, élhetik a mindennapokat, ahol sajátos szükségleteik kielégítettek, ezáltal megnyílik fejlődésük lehetősége. Értékrendünkben a szeretetet, gondoskodást, törődést, az elfogadást és elismerést tartjuk legfontosabbnak, mert így nevelhetünk önmagukban és másokban hinni és segíteni tudó boldog gyermekeket.

Gyermekeink neveléséhez nagyon fontosnak tartjuk a gyerekek családjaihoz való alkalmazkodást, a közös bizalmon alapuló partnerszintű együttműködést. Ezért nagyon lényegesnek tartjuk, hogy a szülők betekinthessenek mindennapjainkba, megismerhessék szokásainkat, együtt élhessük át az ünnepek megható pillanatait. Az együttnevelés az összhang feltétele annak, hogy gyermekeinknek minden segítséget meg tudjunk adni ahhoz, hogy kibontakozhassanak, kiteljesedhessenek.

Gulyásné Fehér Mercédesz Lilla

Pruma-Kovács Mária Tünde