A Hajdúnánási Óvoda és a Szülői Munkaközösség második alkalommal rendezte meg

2023. november 11-én  jótékonysági rendezvényét, melyet rendkívül nagy érdeklődés övezett ez alkalommal is.

A rendezvény kapcsán összegyűlt adományokat a szülői munkaközösség és a nevelőtestület, a közösen kitűzött célnak megfelelően, az óvodák játék és eszközbővítésére szeretnék fordítani.

A családok és az óvodák jó kapcsolatát tovább erősítette ez a rendezvény. A jó hangulathoz hozzájárult az ízletes és bőséges vacsora, a fergeteges előzene, illetve a változatos műsorok, melyet az óvodás gyermekek, a városban működő és tánccsoportok szolgáltatták. Sokan kipróbálhatták szerencséjüket is, hiszen a rengeteg értékes tombolatárgy mind gazdára talált.

A Hajdúnánási Óvoda hálásan köszöni a Szülői Munkaközösség vezetőségének a bállal kapcsolatos áldozatos munkájukat.

Hála és köszönet mindazoknak a szülőknek, óvodapedagógusoknak, nevelőmunkát segítő munkatársaknak, segítő támogatóknak, akik nagylelkűen közreműködtek a bál megszervezésében.

Szeretettel köszönjük fő támogatóinknak a nagylelkű, példaértékű felajánlásukat, mellyel szintén hozzájárultak a rendezvény létrejöttéhez, megvalósulásához.