2020. március 6.-án a mi óvodánkba is elérkezett

a farsangi mulatozás ideje.

Az ezt megelőző napokban, hetekben is a farsang volt a középpontban. E köré szerveztük a napi tevékenységeket, játékokat, feldíszítettük az óvodánkat.

A gyerekek izgatottan várták ezt a délelőttöt, amire mindenki családját is vártuk.

A gyülekezés alatt minden gyereknek készítettünk csillámtetoválást, amit nagy örömmel fogadtak. A napot jelmezes felvonulással kezdtük meg, majd egy kis műsorral kedveskedtünk a vendégeknek.

A gyerekek meglepetésére, egy kis varázslatra is sor került az óvó néni és egy volt óvodásunk közreműködésével.

A délelőtt folyamán nagyon szórakoztató és élvezetes játékokban (botadogató, székfoglaló, pillecukor evő verseny, fánketető verseny, lufi tartó verseny, stb.) próbálhatták ki magukat a gyerekek és felnőttek egyaránt.

A szülők és a Tedeji Ifjúsági Alapítvány jóvoltából a hasunk sem maradt üresen, mindenféle finomsággal megtölthettük azt.

A délelőtti önfeledt jókedv visszatükröződött a gyerekek és felnőttek arcán egyaránt.