Adventre hangoló, meghitt délután

2019. november 29-én, Advent első vasárnapjához közeledve a Hajdúnánási Óvoda Gesztenyevirág Székhelyintézményében kiállítást szerveztünk, Bődi Ildikó textiles iparművész „Angyalok” című alkotásaiból, melyre sok kedves vendégünk érkezett.  A művésznő intézményvezetőnk, Gyüre Anikó kérésének eleget téve hozta el óvodánkba lélegzetelállító munkáit.

A meghívott vendégek közül megtisztelt bennünket jelenlétével a fenntartó részéről Nagyné Legény Ildikó alpolgármester asszony és Nagytiszteletű Gacsályi Gábor református lelkipásztor úr.

A kiállítást a Bocskai István Általános Iskola Maklári Lajos Alapfokú Művészeti Tagintézmény növendékeinek (felkészítő tanár: Horváthné Bózsár Irén tagintézményvezető-helyettes) és a Székhelyintézmény munkatársainak és nagycsoportos gyermekeinek meglepetés műsora nyitotta meg.

Ezt követően Bődi Ildikó művésznő tárlatvezetése következett, néhány gondolatot, emléket idézően mutatta be alkotásait. Mindnyájunkat megérintettek ezek a gondolatok, jó volt elcsendesedni a képek üzenete fölött, igazi Adventre hangoló délután részesei lehettünk.